Doğru insanları, doğru firmalarla buluşturuyoruz

İşinizi bir adım öteye taşıyacak çözüm ortaklığı

 

Bir sonraki işe alımınız için kritik bir karar aşamasındaysanız, mutlaka Spring Professional ile tanışın

 

Bir sonraki kariyer hamleniz için kritik bir karar aşamasındaysanız, mutlaka Spring Professional ile tanışın

Spring Professional, profesyonel işe alım konusunda lider bir firmadır

Spring Professional Türkiye, Tedarik Zinciri & Lojistik, IT & Telekomünikasyon, Satış & Pazarlama ve İnsan Kaynakları alanlarına odaklanan bir uzmanlaşmış bir işe alım firmasıdır. Merkezi Zürih, İsviçre’de bulunan, 31.000’den fazla çalışanı ile 60’tan fazla ülkede hizmet veren dünyanın önde gelen İnsan Kaynakları çözümleri sağlayıcısı Adecco Grup şirketlerinden biridir.

Spring Professional’la çalıştığınızda, sektörünüz hakkında uzman danışmanlarla çalışırsınız. İşe alım sektöründeki 30 yıldan fazla deneyimimiz ile her yıl binlerce profesyoneli iddialı ve stratejik pozisyonlara yerleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz sadece alanında uzmanlaşmış olan profesyonelleri işe yerleştirmeye odaklanmıştır.

Hizmet verdiğimiz her sektörde, kalıcı pozisyonlar için işe alım süreçleri yürütüyoruz.
Uzmanlığımız ve stratejik işe alım çözümlerimizin müşterilerimiz için kalıcı sonuçlar vermesi en büyük gururumuzdur.

CV Yükle

Tedarik Zinciri & Lojistik, IT & Telekomünikasyon, Satış & Pazarlama ve İnsan Kaynakları pozisyonları için özgeçmişinizi paylaşmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki formu kullanarak iletişim bilgilerinizi ve güncel CV’nizi bizimle paylaşın. (* işaretli alanların doldurulması zorunludur)
Beklentilerinizi konuşmak üzere en kısa sürede size ulaşacağız. Spring Professional ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

IT & Telekomünikasyon Pozisyonları

Tedarik Zinciri & Lojistik alanında kritik bir karar aşamasındaysanız, mutlaka Spring Professional ile tanışın.

Spring Professional, dayanıklı tüketim malları için yüksek teknoloji ürün geliştirme pozisyonlarından, FMCG tedarik zinciri yöneticiliğine kadar, Tedarik Zinciri & Lojistik alanında işe alım konusuna derinlemesine odaklanmış bir ekibe sahiptir.

Doğru insanlarla kurumları buluşturarak stratejik olarak başarılı işe alımlar gerçekleştirmek için yüksek seviyede uzmanlaşmış danışmanlık hizmeti veriyoruz

IT & Telekomünikasyon Pozisyonları

IT & Telekomünikasyon alanında kritik bir karar aşamasındaysanız, mutlaka Spring Professional ile tanışın.

Bilişim teknolojileri alanında başarılı bir işe alım, ancak uzmanların bu konudaki uzmanlarla konuşması ile mümkün olur. Her Spring Professional ofisi, güçlü bir teknik deneyime sahip ve bilişim teknolojileri dünyasına hakim ekiplerden oluşur.

Ekip kültürümüz, danışmanlarımızın aday havuzundan pazarın gereksinim duyduğu en uygun adayı önermesini sağlar.

IT & Telekomünikasyon alanında uzun yıllardır işe alım yapmanın getirdiği deneyime sahip Spring danışmanlarımız, sadece yetenekleri sıkı bir şekilde test edilerek işe pozitif katkı yapacak adayları sunmakla kalmıyor, aynı zamanda güncel pazar trendleri ve politikaları ile ilgili de kritik öneriler yapabiliyorlar.

Satış & Pazarlama Pozisyonları

Satış & Pazarlama alanında kritik bir karar aşamasındaysanız, mutlaka Spring Professional ile tanışın

Satış & Pazarlama alanında başarılı bir işe alım, ancak bu konuda uzman danışmanlarla mümkün olur. Spring Professional olarak, büyük bir FMCG firmasından küçük ya da orta ölçekli bir Telekomünikasyon firmasına kadar tüm sektörlerde satış&pazarlama dinamiklerini bilen ve anlayan bu konuda uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.

Her Spring Professional ofisi, güçlü bir sektörel deneyime sahip ve satış/pazarlama dünyasına hakim ekiplerden oluşur.
Ekip kültürümüz, danışmanlarımızın aday havuzundan pazarın gereksinim duyduğu stratejik ve uygun adayları önermesini sağlar.
Satış & Pazarlama alanında uzun yıllardır işe alım yapmanın getirdiği deneyim ile Spring danışmanlarımız, sadece yetenekleri sıkı bir şekilde test edilerek işe pozitif katkı yapacak adayları sunmakla kalmıyor, aynı zamanda güncel pazar trendleri ve politikaları ile ilgili de kritik öneriler yapabiliyorlar.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları alanında kritik bir karar aşamasındaysanız, mutlaka Spring Professional ile tanışın.

Ekonomik ve işgücü piyasasına dair kapsamlı bilgi sahibi olmasının yanı sıra, dünyanın önde gelen işe alım firmalarından biri olarak Spring Professional için İK en yetkin olunan alanlardan biridir.

Sektör ve profil bazında uzmanlaşmış danışman ekibimiz İnsan Kaynakları ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışmaktadır.
İnsan Kaynakları alanında başarılı bir işe alım, ancak bu konuda uzman danışmanlarla mümkün olur.
Her Spring Professional ofisi, sektörün içinde olmanın verdiği avantajla güçlü bir sektörel deneyime sahip ve İK dünyasına hakim ekiplerden oluşur.

 

Spring'de Kariyer

Spring Professional'da biz takım çalışmasının gücüne inanırız.