Doğru insanları, doğru firmalarla buluşturuyoruz

İşinizi bir adım öteye taşıyacak çözüm ortaklığı

 

Bir sonraki işe alımınız için kritik bir karar aşamasındaysanız, mutlaka Spring Professional ile tanışın

 

Bir sonraki kariyer hamleniz için kritik bir karar aşamasındaysanız, mutlaka Spring Professional ile tanışın

Açık pozisyonlar

İşe Alım Çözümleri

İster yetenek arayan bir firma olun, ister kariyerinde ilerlemek isteyen bir profesyonel, Spring Ekibi sürecin her aşamasında sizinle beraber çalışarak beklentinizi karşılayarak, yüksek kaliteli bir hizmet sunacaktır.

Biz profesyonelleri, Tedarik Zinciri & Lojistik, IT & Telekomünikasyon, Satış & Pazarlama, İnsan Kaynakları alanlarındaki iddialı ve aynı zamanda onlar için uygun olan pozisyonlara yerleştiririz.

Mühendislik

Mühendislik, Tasarım, Tesisat, Enerji Üretimi ve İnşaat alanlarındaki nitelikli profesyonellerin / uzmanların araştırılması ve seçilmesi konusunda uzmanız.

Tedarik Zinciri & Lojistik

Spring Porfessional, dayanıklı tüketim malları için yüksek teknoloji ürün geliştirme pozisyonlarından, FMCG tedarik zinciri yöneticiliğine kadar, Tedarik Zinciri & Lojistik alanında işe alım konusuna derinlemesine odaklanmış bir ekibe sahiptir.

IT & Telekomünikasyon

Bilişim teknolojileri alanında başarılı bir işe alım, ancak uzmanların bu konudaki uzmanlarla konuşması ile mümkün olur. Spring Professional ofisi, güçlü bir teknik deneyime sahip ve bilişim teknolojileri dünyasına hakim ekiplerden oluşur.

Satış & Pazarlama

Satış & Pazarlama alanında başarılı bir işe alım, bu konuda uzman danışmanlarla mümkün olur. Spring Professional olarak, büyük bir FMCG firmasından küçük ya da orta ölçekli bir Telekomünikasyon firmasına kadar tüm sektörlerde Satış & Pazarlama dinamiklerini bilen ve anlayan bu konuda uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.

İnsan Kaynakları

Ekonomik ve işgücü piyasasına dair kapsamlı bilgi sahibi olmasının yanı sıra, dünyanın önde gelen işe alım firmalarından biri olarak Spring Professional için İK en yetkin olunan alanlardan biridir.

Metodoloji

Spring Professional’da biz, uzmanı uzmanla buluşturan yaklaşımımızla gurur duyuyoruz.

Güçleri Birleştir

İşiniz, işinizin yapısı, işinizin sorunları ve firma kültürü hakkında detaylı bilgiyi edinecek profesyonel bir işe alım danışmanı firmanıza atanır.

Pozisyon Gereklilikleri

İşe alım danışmanı, aranan pozisyonla ilgili gereklilikleri belirler ve size doğru bir özet sunar.

Araştırmayı Genişlet

Danışman, direkt olarak işe alım kararını verecek olan kişilerle iletişim kurar. En iyi performans ve uyumun sağlanabilmesi açısından gerekli ve güvenilir bilgileri edinebilmek için bu şarttır.

Plan Onayı

İşe alım sürecinin başlaması için aksiyon planının onayı talep edilir

Arama

Aday Arama sürecinde çok geniş bir ağa ve bağlantılara sahip veri tabanımızı kullanırız ve gerektiğinde ilgili geleneksel ve sosyal mecralar ile aramayı genişletiriz.

Güncelleme

Süreç boyunca sizi düzenli olarak bilgilendirir ve her türlü sorunuza cevap veririz.

Haberler

May 6, 2016 in News & Media

Spring Professional Türkiye lansmanını Four Seasons Bosphorus Otel’de yaptı

Spring Professional Türkiye, İstanbul'un en prestijli etkinliklerinden olan, Capital Dergisi tarafından düzenlenen Türkiye'nin En Beğenilen Markaları Ödül Töreni'nin ana sponsoru olarak lansmanını Four Seasons Bosphorus Otel'de yaptı. Ana konuşmacılardan biri... Read More
April 27, 2016 in News & Media

Spring Professional artık Türkiye’de

ANisan, 28 Nisan 2016 – Dünyanın önde gelen İnsan Kaynakları çözümleri sağlayıcısı Adecco Group, Spring Professional Türkiye ofisinin açılışını duyurdu. Spring Professional, profesyonel işe alım konusunda öncü bir markadır Spring... Read More
April 27, 2016 in News & Media

Spring Professional artık Türkiye’de

ANisan, 28 Nisan 2016 – Dünyanın önde gelen İnsan Kaynakları çözümleri sağlayıcısı Adecco Group, Spring Professional Türkiye ofisinin açılışını duyurdu. Spring Professional, profesyonel işe alım konusunda öncü bir markadır Spring... Read More
 

Spring'de Kariyer

Spring Professional'da biz takım çalışmasının gücüne inanırız.